Konferencje

Konferencja naukowa "Wernakularyzm i neowernakularyzm w sztuce, literaturze i myśli o sztuce" - 18-19.04.2016 - Ustka

Mamy zaszczyt zaproponować Państwu udział w interdyscyplinarnej konferencji naukowej zatytułowanej Wernakularyzm i neowernakularyzm w sztuce, literaturze i myśli o sztuce.

Konferencja odbędzie się w dniach 18 – 19 kwietnia 2016 roku w Ustce oraz w Akademii Pomorskiej w Słupsku.

Do udziału w konferencji zapraszamy architektów, estetyków, historyków sztuki, kulturoznawców, literaturoznawców, muzykologów oraz przedstawicieli innych specjalności zainteresowanych problematyką konferencji.

Patronat instytucjonalny nad konferencja obejmują Akademia Pomorska w Słupsku oraz Lokalna Organizacja Turystyczna Ustka i Ziemia Słupska. 

Formularze zgłoszeniowe dołączone do zaproszenia prosimy nadsyłać do dnia 28 lutego 2016 roku na adresy: 
elektroniczny: konferencja.wernakularyzm@apsl.edu.pl Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub
tradycyjny: Instytut Polonistyki Akademii Pomorskiej w Słupsku, ul. Arciszewskiego 22 a, 76-200 Słupsk (z dopiskiem: konferencja – wernakularyzm).

Koszt uczestnictwa wynosi: 250 zł dla uczestników zamiejscowych, 150 zł dla miejscowych i obejmuje: nocleg w Ustce oraz dwa obiady, śniadanie i poczęstunek w przerwach obrad.

Program konferencji

 

WERNAKULARYZM  PLAKAT


« powrót