BKWG / Kariera zawodowa

 


Praktyki Erasmus+

BKWG uprzejmie o trwającym naborze na praktyki finansowane z Programu Erasmus+.
Oto nowe oferty:

Więcej informacji: redakcja@mail.goniec.com.

  • praktyki w stowarzyszeniu „Pomorskie w Unii Europejskiej” (przewidziany termin stażu to 4 kwietnia – 5 czerwca 2016.) Stowarzyszenie zapewnia nieodpłatnie pokój w mieszkaniu służbowym. Więcej informacji na temat stażu można znaleźć na stronie internetowej: http://pomorskieregion.eu/program_stazowy-p52

Zgłoszenia zawierające CV oraz list motywacyjny proszę zgłaszać na adres praktyki@pomorskieregion.eu do dnia 11 marca br.

Podczas stażu można się dowiedzieć dużo na temat pracy instytucji europejskich oraz biur i przedstawicielstw działających przy Unii Europejskiej. Dodatkową okazją jest uczestnictwo w konferencjach, seminariach i warsztatach dotyczących najciekawszych zagadnień polityki europejskiej.

 Więcej informacji na temat praktyk za granicą pod numerem telefonu: 59 845 05 936 


« powrót

Zapraszamy naszych Studentów i Absolwentów do korzystania z pomocy Biura Karier!

Znajdziecie tu oferty pracodawców, niezbędne informacje dot. wejścia na rynek pracy oraz będziecie mogli skorzystać ze szkoleń i warsztatów, które dla Was przygotowujemy.

Zachęcamy do korzystania ze stron naszych partnerów, gdzie można znaleźć m.in. aktualnie ogłoszone konkursy, informacje o konferencjach, stażach, praktykach czy projektach.

Pracodawców także uprzejmie zapraszamy do współpracy!


 
Informator dla studenta absolwenta
 
wySTARTuj w Słupsku
 
Galeria
 
 


Kontakt

Biuro Karier
dr Paulina Szmielińska-Pietraszek
tel.: + 48 59 84 05 937
biurokarier@apsl.edu.pl

sektor.BR@apsl.edu.pl