BKWG / Kariera zawodowa

 


„Środa z Funduszami dla przedsiębiorstw na rozwój”.

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Słupsku zaprasza na spotkanie informacyjne: „Środa z Funduszami dla przedsiębiorstw na rozwój”.

W programie spotkania m.in.:

•          Fundusze Europejskie w latach 2014-2020 dla przedsiębiorców na rozwój (wsparcie UE na inwestycje prorozwojowe przedsiębiorstw, Inteligentne Specjalizacje, zagadnienie pomocy publicznej w projektach przedsiębiorców, formy wsparcia),

•          Regionalny Program Operacyjny Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020 – konkursy dla przedsiębiorców na inwestycji B+R oraz prorozwojowe,

•          Program Operacyjny Inteligentny Rozwój 2014-2020 – wsparcie dla przedsiębiorców na realizację inwestycji innowacyjnych,

•          Program Operacyjny Infrastruktura i Środowisko 2014-2020 –  wsparcie dla przedsiębiorców na realizację inwestycji z zakresu efektywności energetycznej,

•          Inicjatywa JEREMIE – pozadotacyjne formy wsparcia inwestycji przedsiębiorstw,

•          źródła informacji o Funduszach Europejskich.

 

Termin i miejsce spotkania:

Spotkanie odbędzie się 2 marca (środa) w siedzibie Lokalnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Słupsku przy ul. Portowej 13B (budynek Słupskiego Inkubatora Technologicznego, sala konferencyjna nr 3, piętro I)  w godz. 10:00 – 13:00.

Zgłoszenia:

Warunkiem uczestnictwa w spotkaniu jest przesłanie do dnia 29 lutego 2016 r. wypełnionego formularza zgłoszeniowego na adres mailowy slupsk.pife@pomorskie.eu lub zgłoszenie telefoniczne pod numerem 59 846 81 14 .

Więcej informacji:

http://pomorskiewunii.pomorskie.eu/-/spotkania-informacyjne-sroda-z-funduszami-dla-przedsiebiorstw-na-rozwoj-

 

Udział w spotkaniu informacyjnym jest bezpłatny.

 „Środy z Funduszami" to cykl spotkań informacyjnych dla beneficjentów oraz potencjalnych beneficjentów organizowanych we współpracy z Ministerstwem Rozwoju.

Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską z Funduszu Spójności w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna 2014-2020.


« powrót

Zapraszamy naszych Studentów i Absolwentów do korzystania z pomocy Biura Karier!

Znajdziecie tu oferty pracodawców, niezbędne informacje dot. wejścia na rynek pracy oraz będziecie mogli skorzystać ze szkoleń i warsztatów, które dla Was przygotowujemy.

Zachęcamy do korzystania ze stron naszych partnerów, gdzie można znaleźć m.in. aktualnie ogłoszone konkursy, informacje o konferencjach, stażach, praktykach czy projektach.

Pracodawców także uprzejmie zapraszamy do współpracy!


 
Informator dla studenta absolwenta
 
wySTARTuj w Słupsku
 
Galeria
 
 


Kontakt

Biuro Karier
dr Paulina Szmielińska-Pietraszek
tel.: + 48 59 84 05 937
biurokarier@apsl.edu.pl

sektor.BR@apsl.edu.pl