Aktualności pracowników

Granty Wydziałowe dla Młodych Naukowców (GWMN)

Zarządzeniem nr R/0210/32/11 Rektora Akademii Pomorskiej w Słupsku z dnia 26 maja 2011 roku wprowadza się Regulamin wewnętrznego konkursu na granty wydziałowe dla młodych naukowców.

W roku 2012 o granty mogą ubiegać się młodzi pracownicy naukowi wszystkich wydziałów Uczelni.

Terminy ogłoszenia konkursów na poszczególnych wydziałach określą Dziekani specjalnymi komunikatami.

Zarządzenie Rektora
zał. nr 1 - Regulamin
zał. nr 2 - Wniosek
zał. nr 3 - Raport
zał. nr 4 - Opinie Komisji i Dziekana

Aktualności kadrowe i socjalne

• SEKCJA KADR I SPRAW SOCJALNYCH INFORMUJE, ZE POSIEDZENIA KOMISJI SOCJALNEJ BĘDĄ ODBYWAŁY SIĘ W KAŻDY PIERWSZY PONIEDZIAŁEK MIESIĄCA, POCZĄWSZY OD MIESIĄCA LUTEGO.
  • Sekcja Kadr i Spraw Socjalnych informuje pracowników Uczelni, że od 01.11.2011 każdy poniedziałek będzie dniem wewnętrznym na stanowisku d/s socjalnych . Dzień ten będzie wyłączony z obsługi bezpośredniej świadczeniobiorców.

Komunikaty kadrowe i socjalne